Uniwersalny All in One

>Uniwersalny All in One

Tym razem prezentujemy komputer All-in-one. Te urządzenia już na dobre zadomowiły się „pod strzechami”, ale i w biurach. Ostatnio bardzo często widać je także w urzędach. Ale to nic dziwnego. Mamy tu wszak z jednej strony oszczędnośc miejsca (komputer i monitor w jednej, kompaktowej obudowie), a z drugiej zazwyczaj bezkompromisową specyfikację.

Dzisiaj chciałem zaprezentować model DELL OptiPlex 9010 All-in-One. Jego szczególne cechy to:

  • Innowacyjna konstrukcja

Zaprojektowany do długotrwałej pracy i zajmujący niewiele miejsca komputer stacjonarny Dell OptiPlex All-in-One wyróżnia się trwałością, elastycznością i elegancją.

  • Stworzony, by trwać

Użytkownik wymaga komputera stacjonarnego do obsługi różnego rodzaju zadań. Wytrzymały, umożliwiający łatwe serwisowanie komputer stacjonarny Dell OptiPlex All-in-One gwarantuje długotrwałą niezawodność. Komputery stacjonarne OptiPlex są poddawane testom Highly Accelerated Life w celu zapewnienia długiego cyklu eksploatacji produktu.

  • Odpowiednie rozwiązanie na każde stanowisko

Komputer stacjonarny Dell OptiPlex All-in-One został zaprojektowany w taki sposób, aby zajmował niewiele miejsca i udostępniał elastyczne możliwości konfiguracji sprzętowej, dzięki czemu może być w prosty sposób umieszczony w dowolnym środowisku biurowym i niemal na każdym biurku.

Powyżej komputer DELL OptiPlex 9010 All-in-One w pełnej krasie..

>Uniwersalny All in One