Ultrabooki™ HP

HP EliteBook 840 G1 Dziś trochę o polizingowych Ultrabookach™ ze stajni HP. A konkretnie poniżej kilka słów o niezwykłym bądź co bądź modelu komputera HP EliteBook 840 G1 .

HP EliteBook 840 G1 ma niezwykle smukłą obudowę. W stosunku do swojego poprzednika, modelu 8470p, laptop znacznie „schudł”, jest także lżejszy, a cała konstrukcja zdaje się być nieco solidniejsza i bardziej zwarta niż to było w przypadku i tak przecież solidnych laptopów 8460 i 8470p.

Sprzęt charakteryzuje się doskonałą wydajnością dzięki zastosowaniu procesora Intel Core i5 czwartej generacji, oraz rozsądnym czasem pracy na baterii (w tym zakresie Ultrabooki™ znacznie przewyższają starsze rozwiązania). Mamy tutaj także oryginalną licencję Windows 10 oraz sporą ilość złączy (aż cztery USB 3.0 i dwa wyjścia do podłączania zewnętrznych wyświetlaczy - VGA i DisplayPort). Jak przystało na klasę biznes, laptop posiada także złącze stacji dokującej.

W jednym zdaniu – dlaczego warto zdecydować się na model 840 G1? Otóż jeśli marzy nam się smukły i bardzo nowoczesny komputer w rozsądnych pieniądzach, to prezentowane rozwiązanie wydaje się być doskonałą alternatywą dla tanich i niespecjalnie zaawansowanych technologicznie laptopów z supermarketu. Oferuje on świetny design i więcej niż zadowalającą wydajność.

Tags: serwis laptopa warszawa, serwis laptopów warszawa, naprawa laptopa warszawa, naprawa laptopów warszawa