Tani iPad

Tablety na dobre zadomowiły się w repertuarze naszych gadżetów. Takie urządzenia doskonale sprawdzają się w domowej czy hotelowej przestrzeni, ale nie wtedy gdy musimy kolejny raz przygotować raport w excelu, czy projekty „na wczoraj”. Na tabletach zwykle konsumujemy treści: przeglądamy strony z wiadomościami, oglądamy Youtube’a czy Netflixa. Odprężamy się na serwisach społecznościowych, nierzadko leżąc wygodnie na kanapie. Wielkość ekranu sprawia, że przyjemniej nam się w ten sposób odpoczywa, niż w przypadku korzytania ze smartfona.

Problem z tabletami jest taki, że większość z nich wygląda niemal identycznie, co sprawia że w marketowej promocji łatwo się „nadziać” na sprzęt który swoją wydajnością srogo nas zawiedzie. Bo jak tu oglądać kolejny sezon nowego serialu, kiedy uruchomienie aplikacji streamingowej trwa 10 minut? W nowym tablecie?!

To Apple „wymyśliło” tablety. Ta sama firma cały czas produkuje iPady, które to urządzenia są doskonale zoptymalizowane, wydajnie i wyposażone w wiele innowacji których ze świecą szukać u konkurencji. A co najważniejsze – nawet z modelach sprzed kilku lat system działa zachwycająco wręcz płynnie.

Dzisiaj coś od amerykańskiego producenta z jabłuszkiem w logo.

Tani iPad